Manchester United – Stoke City

Rate this post

Dowcipy o strzelanie domu potencji na Old Trafford prawie wygasa po wygraniu Derby, o wiele bardziej korzystny pod wrażeniem sukcesu przeciwko Stoke City, nejvděčnějšího gość na Manchester, który również musi absorbować likwidacji dwóch filiżanek.

„Szczerze mówiąc, to było dla nas bardzo trudne tygodnie,” skomentował Mark Hughes po wtorek Betclic spadł swoich piłkarzy na Anfield po rzutach karnych w sobotę niewystarczającą do Crystal Palace. Po wygraniu zapory na Goodison Park zresztą przegrali dwa kolejne wyjazdy ligowych. Potters, jednak nadal może walczyć o Europie, a przeniesienie rekord Giannelliho Imbuly od Porta sugeruje, że środek tabeli są pogłaskał.

Hughes będzie pierwszym wyścigu w lutym jego gra setną na ławce Stoke, gdzie dotąd sedmatřicetkrát świętował zwycięstwo jeden mecz mniej niż stracił. Na Old Trafford osiem razy z rzędu lewej z pochyloną głową, a jego poczucie winy i opuszczające Potters ze wszystkich siedmiu wizyt w Premier League bez punktu. Jednak dotychczasowe cztery spotkania przyniósł trzypunktowy ulubiony, jedyny sukces na Boxing Day następnie bonus Betclic w lewo Britannia Stadium z porażki dwóch goli.

Louis van Gaal jest paskudztwo znaczna liczba fanów Red Devils, ale do tej pory ma oczywiste wsparcie zarządzania. I pomimo tego, że dwadzieścia trzy rundy w Premier League Manchester nevstřelil nie mniej bramek, dwanaście krajowego TREF jest również pisanie drugi najgorszy w tym sezonie. Wyraźna postawić na obronę, a wzrostem statystyk obronnych, pięć goli przeciwko na własnych kontach darni i jedenastu czystych brzmi najlepiej z całej ligi, ale to prawie równa agonii widzów od wykonywania gier, które Betclic niedawno swoje żniwo w postaci kradzieży Southampton.

„Nie jestem głupia. Jestem inteligentną osobą i nie mogę przewidzieć atmosferę we wtorek. Mam nadzieję, że możemy wykazać się taką samą wydajność jakości w stosunku Derby”, nie ma żadnych złudzeń van Gaal po wykonaniu třígolovém w fanów adopcyjnych Cup. Ponadto nadal będę musiał obejść się bez Bastian Schweinsteiger, który po kolana egzaminacyjnych usłyszał wieści gorsze niż pierwotnie przewidywano. Z drugiej strony, Michael Carrick po przerwie, grał w weekend, przynajmniej jako Betclic  substytut. Najwyższa możliwa ocena do końca sezonu nie pojawi się Marc Wilson, który w sobotę wziął poważnej kontuzji kolana, a stu procentach pasuje chyba jeszcze nie będzie kapitanem Shawcross.

więcej informacji: http://sportbet-bonus.com/bet365